Алчевська громадськість радо зустріла проект «Твій місцевий депутат»

Проект «Твій місцевий депутат» продовжує серію зустрічей на теренах Луганської області. 4 жовтня 2011 року, для алчевських громадських активісті, приватних підприємців та предстваників ЗМІ відбулася презентація проміжних результатів проекту «Твій місцевий депутат: Луганська область». Презентацію для студентів провів Східноукраїнський центр громадських ініціатив за участю партнерів проекту ГО «Наш дім – Сватівщина» та газети «Сватівські відомості». Нагадаємо, що у травні вже відбулася аналогічна презентація для депутатів Алчевська. Цього разу співробітники проекту розказали про досягення.

Про реалізацію проекту на Луганщині розповіла учасникам редакторка сайту Олексансандра Хандрамай: «Коли у лютому ми розпочинали проект на сайті були розміщені лише Алчевська, Сватівська, Луганська міська та обласна ради. Тепер до нас приєдналися Рубіжанська та Олександрівська міські ради, сільська Денежниківська та районна Сватівська ради».

Організатори розповіли про те, що сайт dep.lg.ua дає можливість діалогу між виборцями та депутатами в інтернет-просторі, і цей діалог дісно дає позитивні результати.

«На сайті dep.lg.ua наші партнери розмістили відгук про те, що у місті відсутній пішоходний перехід між дитячим садком та житловимими буднинками. Приємно, що через два тижні цей перехід зʼвився», - ділиться позитивним впливом проекту депутатка Сватівскьої міської ради Наталія Кузовєніна.

По закінченню заходу більшість учасників висловили бажання використовувати веб-ресурс для спілкування із своїми обранцями.

Нагадаємо, проект «Твій місцевий депутат» реалізується у 8 регіонах України, це - Волинська, Чернігівська, Донецька, Луганська, Тернопільська, Харківська, Одеська області та АР Крим.
Підтримка проекту «Твій місцевий депутат: Луганська область» була здійснена Фондом Східна Європа у рамках програми «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні», який є спільною ініціативою Фонду Східна Європа та Черкаської обласної організації Комітету виборців України і виконується за фінансової підтримки Фонду демократії ООН (UNDEF) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Прес-центр Східноукраїнського центру громадських ініціатив - www.totalaction.org.ua

Контакти для довідок - Олександра Хандрамай - 050-885-58-90.

 

0

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img> <p> <br> <table> <tbody> <thead> <col> <tr> <th> <td> <h2> <h3> <h4> <h5> <h6>

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на запитання, поставлене нижче. Це необхідно для захисту від автоматично згенерованих повідомлень.
EUCCI