АНОНС: конференція „Ефективне управління в громадах з використанням евалюації”
СЦГІ. зображення

Демократичне Товариство Схід (Варшава, Польща) та Східноукраїнський центр громадських ініціатив (Київ, Україна) запрошує представників об'єднаних територіальних громад на конференцію „Ефективне управління в громадах з використанням евалюації”.

Конференція проходитиме у Києві 20 листопада 2017 року з 10:00 до 18:00.

Оцінка є частиною процесу прийняття рішень. Вона містить думку про те, яку цінність представляє дана дія, задача, проект. Це дозволяє постійно вдосконалювати діяльність, що здійснюється в громадах.

У заході візьмуть участь польські та українські експерти з евалюації, представники об’єднаних територіальних громад, що брали участь у проекті «Використання евалюації в процесі ефективного управління об’єднаною громадою», а також тих, що були зацікавлені у проекті.

Під час конференції будуть представлені результати проекту: експерти-евалюатори поділяться досвідом проведення оцінки у об’єднаних територіальних громадах, а представники українських громад представлять результати тижневого навчального візиту до Польщі та досвід польських колег.

Організатори забезпечують запрошених учасників конференції харчуванням та компенсують витрати на проїзд до місця проведення семінару і у зворотному напрямку. Транспортні витрати компенсуватимуться лише на проїзд поїздом (клас вагону не вище «купе», «Інтерсіті +» - 2й клас) або автобусом. У разі потреби учасники можуть бути забезпечені проживанням в готелі у двомісних номерах 20-21 листопада або 19-20 листопада 2017.

Синхронний переклад з польської на українську буде забезпечено.

Для участі у конференції просимо вас заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/forms/G3dnLJm4uiGOu5WV2 до 9 листопада 2017 року. Відбір учасників буде здійснюватися на конкурсній основі. З додатковими питаннями щодо участі у конференції звертайтеся до асистентки проекту Мирослави 068-59-760-59.

Проект «Використання евалюації в процесі ефективного управління об’єднаною громадою» реалізується Фондом Демократичне Товариство Схід спільно з Східноукраїнським центром громадських ініціатив. Проект співфінансований з програми «Підтримка демократії», яка фінансується в межах польської програми співробітництва в цілях розвитку Міністерства закордонних справ РП у 2017 р.

0

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img> <p> <br> <table> <tbody> <thead> <col> <tr> <th> <td> <h2> <h3> <h4> <h5> <h6>

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на запитання, поставлене нижче. Це необхідно для захисту від автоматично згенерованих повідомлень.
EUCCI