Досвід евалюації в об'єднаних територіальних громадах обговорили у Києві
СЦГІ. зображення
СЦГІ. зображення
СЦГІ. зображення

У понеділок, 20 листопада, у Києві відбулася конференція «Ефективне управління в громадах з використанням евалюації», організована Демократичним товариством Схід (Варшава, Польща) та Східноукраїнським центром громадських ініціатив (Київ, Україна). У конференції взяли участь близько півсотні представників об’єднаних територіальних громад зі сходу України. Частина з них були учасниками у проекті «Використання евалюації в процесі ефективного управління об’єднаною громадою».

Під час конференції відбулася низка презентацій з боку польських та українських фахівців з евалюації. Учасники говорили про роль евалюації як ефективного інструмента у процесі управління об’єднаними громадами у Польщі та Україні, а також про її перспективи в Україні.

"Я щаслива, що була учасницею польсько-українського проекту  на тему: «Ефективне управління громадою з використанням евалюаціі». Підсумковим заходом проекту була конференція в Києві. Я відчуваю, що поглибила пізнання з евалюаціі. Приклад Польщі, спілкування з польськими тренерами надихає на те, щоб привнести застосування евалюації в нашу Мереф'янську ОТГ. Спілкування із соратниками залишило приємний слід особистої причетності до розбудови України", - каже Олена Берьозкіна, голова ГО "Слобожанці за краще життя".

Учасники проекту «Використання евалюації в процесі ефективного управління об’єднаною громадою» презентували результатів евалюаційної роботи учасників проекту та тижневого навчального візиту до Польщі. Опісля з презентацією виступили представники Української Асоціації Оцінювання.

"Оцінка проектів і програм органів місцевого самоврядування – важлива складова реформування практики діяльності органів місцевого самоврядування. Проект, який ми завершуємо – наш внесок в цей процес реформ. Я радий, що завдяки проекту наші громади стають більш ефективними у своїй роботі та підзвітними перед своїми мешканцями", – говорить керівник проекту, голова Східоукраїнського центру громадських ініціатив Володимир Щербаченко.

Проект «Використання евалюації в процесі ефективного управління об’єднаною громадою» реалізується Фондом Демократичне Товариство Схід спільно з Східноукраїнським центром громадських ініціатив. Проект співфінансований з програми «Підтримка демократії», яка фінансується в межах польської програми співробітництва в цілях розвитку Міністерства закордонних справ РП у 2017 р.

0
ДолученняРозмір
1.jpg68.44 КБ
2.jpg69.5 КБ
3.jpg64.3 КБ

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img> <p> <br> <table> <tbody> <thead> <col> <tr> <th> <td> <h2> <h3> <h4> <h5> <h6>

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на запитання, поставлене нижче. Це необхідно для захисту від автоматично згенерованих повідомлень.
EUCCI