Конкурс міні-грантів та стажувань для громадських активістів Луганщини презентують в найближчу суботу
СЦГІ. зображення

 

12 січня, у суботу, з 13.00 по 14:30, у Луганську (конференц-зал ТЦ «Кристал», 5 поверх, вул. Радянська, 73)  відбудеться круглий стіл на тему «Чи можна активізувати місцеву громаду і як це зробити».

Захід проводить Всеукраїнська мережа «Громадські ініціативи в Україні» у співпраці із Східноукраїнським центром громадських ініціатив.

Питання, що будуть виносяться на обговорення:

-          Чи можна активізувати місцеву громаду?

-          Чи є сенс це робити?

-          Як це зробити?

Учасники круглого столу будуть ознайомлені із умовами участі в конкурсі міні-грантів, тренінгів та стажувань, який Всеукраїнська мережа «Громадські ініціативи в Україні» проводить для неурядових організацій Сходу України, в т.ч. для Луганської області.

Запрошуються громадські активісти та журналісти.

Бажаючих взяти участь у круглому столі просимо реєструватися за телефоном тел.: 099 932 36 73  (Аліна Бондар) або e-mail:  bondar.alina21@gmail.com . Кількість місць у залі обмежена.

 

***

Проект «Підтримка громадських ініціатив в Україні» здійснюється завдяки фінансовій підтримці Національного фонду демократії (NED) і адмініструється ВОМГО «Наше Поділля» у співпраці з  ГО Товариство Лева та ВГО СУМ в Україні, а також партнерськими НУО з 15 регіонів України в рамках діяльності мережі «Громадські ініціативи України».

0

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img> <p> <br> <table> <tbody> <thead> <col> <tr> <th> <td> <h2> <h3> <h4> <h5> <h6>

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на запитання, поставлене нижче. Це необхідно для захисту від автоматично згенерованих повідомлень.
EUCCI