Про СЦГІ

Луганська обласна громадська організація Східноукраїнський центр громадських ініціатив «Тотальна акція на підтримку прав людини та демократії» (СЦГІ) була заснована в січні 2003 року. Її засновниками стали члени Студентського братства Луганської області. Саме їхній багаторічний досвід правозахисної й освітньої роботи було покладено в основу діяльності Центру.

Зареєстрована організація 31 березня 2003 року.

Місія СЦГІ

Розвивати й підтримувати відповідальну й свідому участь громадян у суспільному житті шляхом проведення різноманітних правозахисних й освітніх програм.

Основні напрямки діяльності

  • Правозахист і громадянська освіта.
  • Підтримка й розвиток організацій громадянського суспільства (ОГС), засобів масової інформації (тренінгові програми, інформаційні послуги, консультування, видавнича діяльність)
  • Залучення громадськості до розробки й реалізації місцевих ініціатив
  • Про послуги, які надає СЦГІ, дізнайтеся з розділу Послуги

Людські ресурси організації

СЦГІ має фіксоване членство. В Центрі працюють спеціалісти в таких сферах як права людини та громадянське представництво, розвиток місцевих громад, право, державна політика, неформальна освіта, журналістика й соціальна робота.

Всі члени СЦГІ мають вищу освіту, більшість одержують другу або пишуть дисертації.

Майже всі члени СЦГІ пройшли профільне професійне навчання за кордоном у рамках програм міжнародних обмінів (Community Connection Program, FSAU, FSA, FLEX, MUSKIE, Swedish Institute тощо), навчальних програм на тему захисту прав людини (Сanadian Human Rights Foundation, програми Ради Європи, Helsinki Foundation of Human Rights та ін.).

Фахівці СЦГІ неодноразово залучались і залучаються як експерти до роботи в програмах міжнародної технічної допомоги з питань освіти у сфері прав людини, розвитку місцевих громад, провадження дій на користь громадських інтересів як в Україні, так і в іншихНових Незалежних Державах (Грузія, Киргизстан, Росія). Члени СЦГІ мають досвід роботи в низці громадсько-консультативних органів (громадські ради та комітети) при структурних підрозділах Луганської обласної адміністрації, обласного управління внутрішніх справ, луганському міському голові. Члени СЦГІ мають успішний досвід роботи в державних і бізнес-структурах. До волонтерської програми СЦГІ залучені вісім осіб.

Тренерська команда

Гордістю СЦГІ є власна тренерська команда, яка складається з п’яти сертифікованих тренерів і фасилітаторів із понад семирічним досвідом спільної роботи.

Тренери СЦГІ пройшли спеціалізоване навчання в Україні та за кордоном (США, Канада, Франція, Угорщина, Польща, Німеччина) в таких організаціях (проектах) як UCAN/ ISC; Канадський фонд прав людини; Директорат молоді та спорту Ради Європи, Advocacy Institute (Вашингтон), Берлінський кооператив «Відкритих просторів», URLP – Програма підвищення рівня життя сільського населення в Україні, РЦ «Гурт», Гельсінкський Фонд Прав Людини (Варшава), ЗУРЦ, Товариство Лева, «Board Source» (Вашингтон), Міжнародна мережа «Молодіжний Правозахисний Рух» (РФ), «Європейський діалог» тощо.

Двоє членів тренерської команди СЦГІ є сертифікованими фасилітаторами з проведення заходів за технологією відкритий простір

Про діяльність Центру читайте в розділах Проекти та Архів проектів.

* * *

Якщо Ви зацікавилися роботою СЦГІ, якщо розділяєте цінності Організації й хочете долучитися до діяльності Центру, станьте волонтером чи волонтеркою СЦГІ

0
EUCCI