Шкільне інтернет-вікно для залучення ресурсів

ХТО?
Проект реалізується Східноукраїнським центром громадських ініціатив (далі СЦГІ).

СТИСЛО ЗМІСТ ПРОЕКТУ
проект дозволить представникам загальноосвітніх навчальних закладів Луганської області навчитися використовувати свій шкільний веб-сайт для залучення додаткових ресурсів на розвиток школи.

З ЯКОЮ МЕТОЮ?
покращити якість освітніх послуг у 15 школах Луганської області через ознайомлення їх представників із успішним досвідом функціонування розділів для партнерів та благодійників на веб-сайтах шкіл США як сучасним методом фандрейзингової діяльності.

ЧОМУ?
Недостатність бюджетних коштів для забезпечення потреби навчального закладу у сталому функціонуванні та розвитку зумовлює необхідність залучення додаткових ресурсів. Існуючий стан справ вимагає від освітніх закладів залучати додаткове фінансування з позабюджетних джерел, використовувати альтернативні джерела фінансування на легальній основі із гнучкими механізмами публічного контролю за участю всіх зацікавлених учасників освітнього процесу: держави, батьків, платників податків, жертводавців. Позабюджетні кошти у вигляді добровільних пожертвувань та благодійних внесків заклад освіти має можливість успішно залучати, використовуючи технологію фандрейзинг.
Інтернет допомагає виконувати фандрейзингові завдання дешевше та швидше. Школами США здобутий плідний досвід підвищення фінансової життєдіяльності за допомогою Інтернет. Вітчизняні школи слабко користуються можливостями своїх веб-ресурсів для приваблення потенційних благодійників, висвітлення інформації про партнерів, донорів, спонсорів. Саме поширенню та адаптації досвіду фандрейзингової діяльності шкіл США із використанням мережі Інтернет й присвячений проект.

ДЛЯ КОГО?
Учасниками заходів проекту стануть представники управлінь/відділів освіти Луганської області; представники адміністрації школи, що відповідають за координацію роботи із функціонування шкільного веб-сайту та представники учнівського самоврядування шкіл області.

КОЛИ?
Проект реалізовуватиметься з серпня по листопад 2011 року.

ЩО САМЕ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ?
1. Узагальнення досвіду фандрейзингової діяльності шкіл США із використанням мережі Інтернет та поширення його у формі посібника «Інтернет та нові можливості із залучення додаткових ресурсів для школи».
2. Презентація посібника та проекту на семінарі-нараді для представників міських/районних управлінь/відділів освіти Луганської області.
3. Одноденний тренінг для 30 активістів учнівського самоврядування шкіл Луганської області «Створення учнями позитивного образу школи в Інтернет».
4. Одноденний семінар для 15 завучів-координаторів шкільних сайтів «Як привабити благодійника за допомогою шкільного сайту».
  5. Проведення серед учасників семінару обласного інтернет-конкурсу «Краща розробка розділу для шкільного благодійника» (положення про конкурс, заявка).

ХТО ПІДТРИМУЄ ПРОЕКТ?
Проектна діяльність здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

РАЗОМ ІЗ КИМ?
Партнерами проекту виступають:


Спонсорами інтернет-конкурсу виступають:

          

0
ДолученняРозмір
polozhennya.pdf416.58 КБ
zayavka.doc27.5 КБ
EUCCI