Українське експертне середовище зміцнює свій потенціал у питаннях е-врядування
СЦГІ. зображення
СЦГІ. зображення
СЦГІ. зображення

Всеукраїнська конференція з питань електронної демократії проходила в місті Чернігів 23 – 24 травня 2012 року. Всі учасники заходу, а це біля 80 представників громадськості та влади, мали змогу ознайомитись, обговорити та змістовно поспілкуватись щодо реалій впровадження е-врядування в Україні. Вони отримали дуже цінну інформацію, цікаво поспілкувались зпровідними експертами громадянського суспільства та дізнались про досвід Естонії у сфері електронної демократії.

Під час роботи конференції були представлені кращі практики впровадження і, навіть, алгоритми дій по запровадженню е-врядування в містах України. Цікаво, що всі області мають своєрідні особливості в питаннях просування е-демократії. В одних областях - це представники громадянського суспільства, в інших – сама влада. В результаті дискусій, учасники дійшли висновку, що саме синергія дій «влада + громада» дає позитивний і стійкий результат. Сьогодні е-врядування є одним з пріоритетів Партнерства «Відкритий Уряд» і саме громадськість може стати реальним помічником владі у втіленні в життя національного плану з впровадження міжнародної ініціативи.

На завершення учасниками конференції прийняли Резолюцію всеукраїнської конференції «Електронна демократія в Україні: регіональний вимір».

Мережа «Моніторинг-Груп» сьогодні вже об’єднує 13 регіонів України. На конференції відбулася офіційна  процедура по  прийняттю  нових учасників Мережі. Це представники Львівської, Житомирської, Херсонської та Полтавської областей.

Загалом конференція пройшла у теплій, дружній атмосфері, яка проявилась своєю високою результативністю, активністю її учасників, а також отриманням безцінного досвіду у сфері е-демократії та інформаційних технологій.

Презентації всеукраїнської конференції «Електронна демократія в Україні: регіональний вимір» можна скачати тут:  http://dep.cn.ua/dep/news/20120524/1337872082_4781.html

 

Олександр Підгорний

Центр «Доброчин» www.dobrochyn.org.ua

 e-mail: dobrochyn@cn.relc.com      

 

 ***

Конференція «Електронна демократія в Україні: регіональний вимір» проводиться за фінансової підтримки Фонду демократії ООН (UNDEF) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні», який є спільною ініціативою Фонду Східна Європа та Черкаської обласної організації Комітету виборців України.

0

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img> <p> <br> <table> <tbody> <thead> <col> <tr> <th> <td> <h2> <h3> <h4> <h5> <h6>

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на запитання, поставлене нижче. Це необхідно для захисту від автоматично згенерованих повідомлень.
EUCCI