Запрошуємо громадських активістів та науковців Луганської, Полтавської та Харківської областей до участі в навчальній програмі з оцінки програм, проектів або політик органів місцевого самоврядування
СЦГІ. зображення

Демократичне товариство «Схід» (Польща) та Інститут соціально-економічних експертиз спільно зі Східноукраїнським центром громадських ініціатив запрошують активістів Луганської, Полтавської та Харківської областей до участі в навчальній програмі з оцінки програм, проектів або політик органів місцевого самоврядування.

Мета навчальної програми: допомогти експертам-представникам третього сектора з Луганської, Полтавської та Харківської областей опанувати вміння і навички з проведення оцінки програм, проектів або політик органів місцевого самоврядування. 
У рамках проекту на конкурсній основі в Луганській, Полтавській та Харківській області буде сформовано чотири групи громадських експертів (по одній/дві групи в кожній області). Для відібраних учасників в червні і вересні будуть проведені дводенний та одноденний тренінги з проведення оцінки вже реалізованих (чи таких, що реалізуються зараз) програм, проектів або політик органів місцевого самоврядування.

За сприяння польських експертів у липні-вересні групи українських учасників проведуть оцінку обраних проектом програм, проектів або політик сільських, селищних, районних, районних у містах та міських рад. Учасники експертних груп будуть аналізувати ті програми, проекти або політики, які буде запропоновано проектом. 

Робота з оцінки буде включати:

  • поїздки в місцеві спільноти, діяльність яких буде аналізуватися,
  • аналіз документів,
  • роботу з нормативною базою,
  • опитування громадян та ін.

Для здійснення цієї роботи експерти отримають фінансову підтримку від проекту. Результати досліджень будуть презентовані на фінальній конференції проекту в жовтні 2016 року.
Вміння і навички, отримані в процесі навчальних заходів, учасники зможуть використовувати при оцінці проектів, політик і програм органів місцевого самоврядування та державних органів, що фінансуються за рахунок коштів Європейського Союзу та інших міжнародних донорів. Проведення такої оцінки є обов'язковою умовою для виділення коштів у програмах багатьох міжнародних донорів. Із посиленням процесів євроінтеграції потреба в експертах, здатних здійснювати оцінку, різко зросте.

Які програми, проекти і політики можуть бути предметом оцінки?

У рамках цього проекту будуть оцінюватися тільки ті програми, проекти і політики, які, відповідно до законодавства України, належать до компетенції органів місцевого самоврядування.

Що потрібно зробити для участі в проекті?

До участі у проекті запрошуємо зацікавлених представників громадських організацій заповнити анкету. Учасники проекту будуть відібрані на конкурсній основі.
Крайній термін подачі заповненої анкети 7 червня 2016 р.

Додаткову інформацію можна отримати від українського координатора проекту: Володимир Щербаченко e-mail: zahyst@gmail.com

Проект реалізується в рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки демократії, що фінансується з коштів програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади (DFATD).

0

участь в навчальній програмі з оцінки програм, проектів або полі

Дуже б хотіла приймати активну участь в навчальній програмі з оцінки програм, проектів або політик органів місцевого самоврядування. Працюю в місцевому самоврядуванні та є представником ГО "Осинівська".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аналіз політики на міцсевих органів влади

Маючи значний досвід роботи із місцевими органами влади бажаю долучитись до проекту.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img> <p> <br> <table> <tbody> <thead> <col> <tr> <th> <td> <h2> <h3> <h4> <h5> <h6>

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на запитання, поставлене нижче. Це необхідно для захисту від автоматично згенерованих повідомлень.
EUCCI