Запрошуємо органи місцевого самоврядування Луганської, Полтавської та Харківської області підвищити свій потенціал працювати з фондами Європейського Союзу
СЦГІ. зображення

Демократичне товариство «Схід» (Польща) та Інститут соціально-економічних експертиз спільно зі Східноукраїнським центром громадських ініціатив запрошують сільські, селищні, районні в містах, районні та міські ради Луганської, Полтавської та Харківської областей до участі в навчальній програмі, яка проводиться в рамках українсько-польського проекту.

Мета навчальної програми: допомогти органам місцевого самоврядування-учасникам проекту освоїти вміння і навички з проведення та використання оцінки власних програм, проектів або політик. У рамках проекту органи місцевого самоврядування зможуть провести оцінку вже завершених (або таких, що реалізуються) програм, проектів або політик. Це можуть бути як успішні програми, проекти або політики, так і ті, в реалізації яких виникають труднощі. Проведення оцінки програм, проектів або політик не передбачає детального аналізу фінансової документації органів місцевого самоврядування, які беруть участь у проекті. Делегований представник органу місцевого самоврядування візьме участь у спеціальному тренінгу в червні 2016 р.

У липні-вересні 2016 року група незалежних українських та польських експертів у взаємодії з органами місцевого самоврядування проведе оцінку запропонованих органами місцевого самоврядування програм, проектів або політик. За результатами проведеного аналізу органам місцевого самоврядування буде надано результати оцінки і рекомендації. Надані рекомендації органи місцевого самоврядування зможуть використовувати для вдосконалення своїх програм, проектів або політик.

Участь в проекті для органів місцевого самоврядування безкоштовна.

Чому досвід участі в проекті важливий для органів місцевого самоврядування?

Проведення оцінки програм, проектів і політик є обов'язковим елементом отримання коштів з фондів Європейського Союзу. Під час проекту відібрані органи місцевого самоврядування отримають досвід проведення оцінки власних програм, проектів або політик і навчаться використовувати результати цієї оцінки для вдосконалення своєї роботи. Органи місцевого самоврядування, які мають навички проведення такої оцінки, будуть більш конкурентоздатними при майбутніх спробах отримання коштів із фондів Європейського Союзу і від інших міжнародних донорів.

Які програми, проекти і політики можуть бути предметом оцінки?

Органи місцевого самоврядування можуть запропонувати до оцінки в рамках цього проекту тільки ті програми, проекти і політики, які, відповідно до законодавства України, належать до компетенції органів місцевого самоврядування.

Що потрібно зробити для участі в проекті?

До участі у проекті запрошуємо органи місцевого самоврядування заповнити анкету. Учасники проекту будуть відібрані на конкурсній основі.
Крайній термін подачі заповненої анкети 7 червня 2016 р.

Додаткову інформацію можна отримати від українського координатора проекту: Володимир Щербаченко e-mail: zahyst@gmail.com

Проект реалізується в рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки демократії, що фінансується з коштів програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади (DFATD).

0

запитання щодо участі у проекті

Можно детальніше узнати за проект, мета, цілі, які крітерії відбіру, що  потрібно для участі.

Наша ініціативна группа - п`ятеро внутрішньо переміщених осіб з зони окупованої теріторії Донецької та Луганської областей пришли до виснавку започаткувати громадську організацію з метою сприяння впровадженню стандартів, що відповідають вимогам демократії в усіх галузях суспільного життя, захист прав та законих інтересів. Для здійснення поставлених цілій готови взяти участь у вашому проекті.

конт.тел. 0960065451 Ярослава Леонідівна

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img> <p> <br> <table> <tbody> <thead> <col> <tr> <th> <td> <h2> <h3> <h4> <h5> <h6>

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Дайте відповідь на запитання, поставлене нижче. Це необхідно для захисту від автоматично згенерованих повідомлень.
EUCCI