СЦГІ оголошує конкурс на заміщення посади аналітика - оператора бази даних

in
СЦГІ. зображення

Східноукраїнський центр громадських ініціатив оголошує конкурс на заміщення посади аналітика - оператора бази даних (м.Київ)

 

Громадська організація «Східноукраїнський центр громадських ініціатив» (СЦГІ) шукає аналітика, оператора по роботі із базою даних порушень прав людини в ході збройного конфлікту сході України.

 

СЦГІ - правозахисна громадська організація із понад 15 річним досвідом роботи.

У СЦГІ провели сесію зі стратегічного планування

СЦГІ. зображення

У Східноукраїнському центрі громадських ініціатив відбулася сесія зі стратегічного планування. Голова СЦГІ Володимир Щербаченко виступив із ініціативою проведення такого заходу. Розказавши коротко про специфіку роботи організації та результати діяльності, він познайомив команду з новими колегами.

Фасилітатор Михайло Думанський два дні модерував процес прийняття командою важливих рішень щодо подальших напрямів роботи. У план розвитку організації було закладено стратегію на трирічний період.  

«Східноукраїнський центр громадських ініціатив» шукає аналітика

in
СЦГІ. зображення

Громадська організація «Східноукраїнський центр громадських ініціатив» (СЦГІ) шукає аналітика та керівника напрямку документування порушень прав людини на сході України.

СЦГІ - правозахисна громадська організація із понад 15 річним досвідом роботи.

Від початку збройного конфлікту провідним напрямком роботи Центру є відновлення справедливості та миру на сході України через  документування порушень прав людини в ході конфлікту, надання правової допомоги постраждалим та стимулювання суспільного діалогу з питань відновлення миру та справедливості.

Відсутність генерального плану не є підставою для відмови заявнику у дозволі із розробки документації із землеустрою незважаючи на виключну компетенцію органу у цьому питанні (Київський апеляційний адміністративний суд у справі № 810/1898/16)

СЦГІ. зображення

Фабула судового акту: Небажання органу місцевого самоврядування і місцевого органу державної влади надавати дозволи на  розробку проектів землеустрою або документації із землеустрою в суді мотивувались відсутністю вихідних даних, генплану або плану детальних територій і підкреслювалось, що саме пита

Eвалюація у молодих українських громадах

СЦГІ. зображення

У рамках проекту "Застосування евалюації в процесі ефективного управління об'єднаними громадами" ми провели два семінари, в яких взяли участь 24 учасники з 7 районів України, запросили до Польщі представників 8 громад та 8 українських евалюаторів, провели евалюаційні дослідження у 8 громадах і, нарешті, запросили усіх зацікавлених на конференцію "Ефективне управління громадами з використанням евалюації".

Досвід евалюації в об'єднаних територіальних громадах обговорили у Києві

СЦГІ. зображення

У понеділок, 20 листопада, у Києві відбулася конференція «Ефективне управління в громадах з використанням евалюації», організована Демократичним товариством Схід (Варшава, Польща) та Східноукраїнським центром громадських ініціатив (Київ, Україна). У конференції взяли участь близько півсотні представників об’єднаних територіальних громад зі сходу України. Частина з них були учасниками у проекті «Використання евалюації в процесі ефективного управління об’єднаною громадою».

АНОНС: конференція „Ефективне управління в громадах з використанням евалюації”

СЦГІ. зображення

Демократичне Товариство Схід (Варшава, Польща) та Східноукраїнський центр громадських ініціатив (Київ, Україна) запрошує представників об'єднаних територіальних громад на конференцію „Ефективне управління в громадах з використанням евалюації”.

Ми тут для того, щоб змінить свою країну

СЦГІ. зображення

Українці дізнавалися, як працює місцеве самоврядування та здійснюється евалюація у Польщі.

11 – 17 вересня 2017 року група представників українських органів місцевого самоврядування та евалюаторів перебувала у Польщі з ознайомчим візитом. Метою якого було дізнатися про роботу польських органів самоврядування та отримати інформацію про особливості евалюації місцевих програм.

Syndicate content
EUCCI