Публічна служба для народу

У СЦГІ провели сесію зі стратегічного планування

СЦГІ. зображення

У Східноукраїнському центрі громадських ініціатив відбулася сесія зі стратегічного планування. Голова СЦГІ Володимир Щербаченко виступив із ініціативою проведення такого заходу. Розказавши коротко про специфіку роботи організації та результати діяльності, він познайомив команду з новими колегами.

Фасилітатор Михайло Думанський два дні модерував процес прийняття командою важливих рішень щодо подальших напрямів роботи. У план розвитку організації було закладено стратегію на трирічний період.  

Eвалюація у молодих українських громадах

СЦГІ. зображення

У рамках проекту "Застосування евалюації в процесі ефективного управління об'єднаними громадами" ми провели два семінари, в яких взяли участь 24 учасники з 7 районів України, запросили до Польщі представників 8 громад та 8 українських евалюаторів, провели евалюаційні дослідження у 8 громадах і, нарешті, запросили усіх зацікавлених на конференцію "Ефективне управління громадами з використанням евалюації".

Досвід евалюації в об'єднаних територіальних громадах обговорили у Києві

СЦГІ. зображення

У понеділок, 20 листопада, у Києві відбулася конференція «Ефективне управління в громадах з використанням евалюації», організована Демократичним товариством Схід (Варшава, Польща) та Східноукраїнським центром громадських ініціатив (Київ, Україна). У конференції взяли участь близько півсотні представників об’єднаних територіальних громад зі сходу України. Частина з них були учасниками у проекті «Використання евалюації в процесі ефективного управління об’єднаною громадою».

АНОНС: конференція „Ефективне управління в громадах з використанням евалюації”

СЦГІ. зображення

Демократичне Товариство Схід (Варшава, Польща) та Східноукраїнський центр громадських ініціатив (Київ, Україна) запрошує представників об'єднаних територіальних громад на конференцію „Ефективне управління в громадах з використанням евалюації”.

Ми тут для того, щоб змінить свою країну

СЦГІ. зображення

Українці дізнавалися, як працює місцеве самоврядування та здійснюється евалюація у Польщі.

11 – 17 вересня 2017 року група представників українських органів місцевого самоврядування та евалюаторів перебувала у Польщі з ознайомчим візитом. Метою якого було дізнатися про роботу польських органів самоврядування та отримати інформацію про особливості евалюації місцевих програм.

Евалюатори готуються оцінювати роботу об’єднаних громад

СЦГІ. зображення

Навчальний семінар для українських експертів з евалюації, які минулого року вже брали участь в українсько-польському проекті «Оцінка публічних політик в дії», відбувся у Чернігові у період з 30 липня по 1 серпня.

Участь у заході взяли вісім оцінювачів із Полтавської, Луганської та Харківської областей.  Цього року навчання було присвячене оцінюванню проектів до початку їх реалізації (ex-ante-евалюація).

Об’єднані громади восьми областей вчилися оцінювати власні політики та проекти

СЦГІ. зображення

Перший навчальний семінар для представників об’єднаних територіальних громад, які навчалися використовувати евалюацію власних проектів та політик для ефективного управління своєю громадою, відбувся у Чернігові 26–28 липня.

Участь у заході взяли 16 представників із восьми об’єднаних громад  Дніпропетровської, Запорозької, Миколаївської, Сумської, Полтавської, Чернігівської областей.  Охочих узяти участь у навчанні було надзвичайно багато, і організаторам заходу довелося обирати із 45 громад, що представляли 12 областей України.

Об'єднані територіальні громади запрошуються до участі в міжнародному навчальному проекті

СЦГІ. зображення

Об'єднані територіальні громади запрошуються до участі в міжнародному навчальному проекті (для представників громад Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Херсонської, Чернігівської областей, в яких у грудні 2016 року були проведені місцеві вибори).

Збір матеріалів
EUCCI