Доступ до генеральних планів

Відсутність генерального плану не є підставою для відмови заявнику у дозволі із розробки документації із землеустрою незважаючи на виключну компетенцію органу у цьому питанні (Київський апеляційний адміністративний суд у справі № 810/1898/16)

СЦГІ. зображення

Фабула судового акту: Небажання органу місцевого самоврядування і місцевого органу державної влади надавати дозволи на  розробку проектів землеустрою або документації із землеустрою в суді мотивувались відсутністю вихідних даних, генплану або плану детальних територій і підкреслювалось, що саме пита

Незалежні експерти наголошують на важливості подальшого розсекречення містобудівної документації

СЦГІ. зображення

Нещодавно ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» опублікувала звіт Механізму незалежного звітування про реалізацію Ініціативи в Україні у 2014 – 2015 та пропозиції до плану дій на 2016 – 2018 роки. Окремим досліджуваним питанням цього документа став доступ до містобудівної документації.

Активісти відстоюватимуть доступність Генплану Хмельницького у Євросуді

СЦГІ. зображення

Східноукраїнський центр громадських ініціатив подав чергову скаргу до Європейського суду з прав людини щодо засекречення генплану ще одного українського міста. Цього разу скарга до Євросуду присвячена недоступності для громадян основного містобудівного документа Хмельницького.

Суд зобов’язав зробити Генплан Семенівки доступним для громадян

СЦГІ. зображення

Попри старання міської ради Семенівки Чернігівської області приховати Генплан, Деснянський районний суд м.Чернігова зобов’язав зробити документ відкритим для громадян. Про це йдеться у постанові суду.

Громадські активісти прослідкують, як Уряд відкриватиме генплани міст

СЦГІ. зображення

Східноукраїнський центр громадських ініціатив продовжить контролювати дії влади щодо забезпечення публічності містобудівної документації.

На Луганщині створюють комп’ютерну зброю для громадських активістів, які борються за свої міста

СЦГІ. зображення

Дві громадські організації, Східноукраїнський центр громадських ініціатив та  Сєвєродонецька агенція розвитку громади, об’єднали свої зусилля до створення програми для підготовки громадянами альтернативних проектів забудов - UplanIT. Дана програма сприятиме посиленню впливу громадськості на прийняття рішень у сфері планування територій.

Бездіяльність Мінрегіону суд вважає правомірною

СЦГІ. зображення

Київський апеляційний адміністративний суд підтримує бездіяльність Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. Про це стало відомо у ході судового засідання 5 лютого 2014 року, де розглядалася та була задоволена апеляційна скарга Мінрегіону на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва.

Чи узаконить суд бездіяльність Мінрегіону?

СЦГІ. зображення

Запрошуємо на відкрите судове засідання «Східноукраїнський центр громадських ініціатив проти Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ».

Збір матеріалів
EUCCI